Zapůjčení trezoru

Stane se, že organizujete nějakou akci, výstavu nebo stánek s občerstvením? Na zajištění hodnot při takové akci si můžete od nás pronajmout trezor. Trezor na zapůjčení Vám přivezeme, nastěhujeme a po akci si trezor zase vyzvedneme. Nemáte starost navíc... naopak jednu vyřešíme. Výhodou zapůjčení je například stupeň zabezpečení trezoru. To znamená, že nemusíte investovat velké peníze do vysoké bezpečnostní třídy. Takový trezor si můžete jen půjčit. Jen na čas, kdy ho opravdu potřebujete.

Zapůjčení trezoru na akce

trezory pro filmový festival v Karlových Varech

Krátkodobě si u nás trezor zapůjčují například provozovatelé mobilních barů, stánků a organizátoři výstav. Trezory se půjčují jako hlavní pokladna nebo na hodnotné věci vystavovatelů a návštěvníků. Zapůjčený trezor může mít vhoz, do kterého obsluha odhazuje peníze v obálce, aby neměli příliš velkou hotovost.

Trezor na poštovní známku za 35 miliónů

trezor s modrým mauriciusem

V našich trezorech byl uložen například Modrý Mauricius na výstavě Praga 2008, který byl nedávno vydražen v aukci za 1,6 milionu švýcarských franků. Zároveň měla většina vystavovatelů jeden z 90 sejfů přímo na stánku. V našich trezorech se ukrývají diamanty, šperky a vzácné hodinky z výstavy Hodiny a klenoty za mnoho milionů korun nebo se například trezor účastnil Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Trezor jako filmová hvězda

stěhování trezoru na zámek Dobříš Umístění trezoru při zapůjčení
půjčený trezor na zámku půjčený trezor otevřený při natáčení

Za roky práce s trezory jsme si vypracovali jméno a často se na nás obrací filmaři s dotazem okolo trezorů. Když se natáčí film, dostaneme požadavek na určitý rok a my vybereme trezor, který odpovídá době. Nastěhujeme trezor na místo a po natáčení zase trezor odstěhujeme. Naše trezory tedy hráli v historických filmech z třicátých let a také v moderních dílech. Můžeme se pochlubit například seriálem "Kriminálka Anděl". Na přiložených obrázcích je zapůjčený trezor na zámků Dobříš pro francouzský dokument.


Zapůjčení trezoru než vyrobíme Váš

Vybrali jste si trezor, který právě není skladem? Stane se to a pokud se jedná o zakázkovou výrobu nebo vyšší třídy zabezpečení, trvá výroba o něco déle. Když ale chcete mít své hodnoty zabezpečeny hned, můžeme Vám na přechodnou dobu trezor zapůjčit. Následně se přiveze trezor požadovaný a zapůjčený se odveze.zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020