Trezorové dveře otevírané dovnitř chráněného prostoru

trezorové dveře TDV otevírané dovnitř

Asi se otevírání dveří dovnitř trezorové místnosti zdá být obtížné, ale je to možné. Po častých přáních našich klientů. Byla vymyšlena velice odolná konstrukce trezorových dveří, které je možné otevírat dovnitř chráněného prostoru. Samozřejmostí je certifikát na 1. bezpečnostní třídu od akreditované zkušebny. Takové dveře otevírané dovnitř nejsou běžně na trhu!

Co ochrání trezorové dveře otevírané dovnitř?

Předně, montáží trezorových dveří dostanete libovolně velký prostor trezorové místnosti. Samozřejmě musíte dodržet při stavbě ještě další podmínky zákona. Trezorové dveře jsou ale nejnáročnější prvek celé trezorové místnosti, zbytek je už na šikovném zedníkovi.

  • Cennosti a hodnoty od 100 korun do 1 miliónů korun. Záleží to ještě na umístění trezoru a na dalším zabezpečení okolního prostoru. Konkrétní podmínky přímo pro Vás určí po dohodě pojišťovna a mohou se velice lišit.
  • Utajované materiály ve stupni "Tajné". Podle Národního bezpečnostního úřadu se jedná o úschovný objekt "typ 3". Bodové ohodnocení při tvorbě bezpečnostního projektu je SS1=3body.
  • Zbraně ať už krátké nebo dlouhé v neomezeném počtu. Samozřejmě také střelivo v neomezeném počtu. Trezor tedy odpovídá zákonu o uložení zbraní č.119/2002 Sb. a prováděcímu Nařízení vlády č. 347/2003 Sb.

Možnosti zamykání trezorových dveří

Zámky na trezorových dveřích jsou volitelné. V základním provedení dostanete zámek na klíč. Za příplatek můžete mít kombinační číselník, elektronický zámek nebo kombinaci dvou zámků. Populární je také otevírání z obou stran.

Zámek na klíč na trezorových dveřích

Zámek na klíč je v základní ceně. Nošení klíčů ale může být nepraktické. V odemčeném stavu nelze klíč vyjmout ze zámku, aby nedošlo k zabouchnutí klíčů uvnitř. I později je možné zámek na klíč vyměnit za jiný typ zámku. Dodělat později druhý zámek je již o něco složitější, ale možné. Životnost zámku na klíč je hodně závislá na četnosti používání a vůbec na chování uživatele. Při jednom přístupu denně je zámek celkem věčný a doporučuje se ho vyměnit po 10 letech.

Kombinační číselník na trezorové dveře

Mechanický číselník je opravdu věčný zámek a na ty co nabízíme nejsou reklamace. Nemusíte měnit baterie a nemusíte nosit sebou klíče. Nastavení kombinace zabere více času než na elektronickém zámku, ale i tak je pohodlné. Zadávání a změna kombinace není náročné a zatím jsme to naučili každého.

Elektronický zámek na trezorové dveře

Je nejpohodlnější řešení pro Vás. Otevírání zámku i přestavení nové kombinace je velice snadné. Pohodlí je vyvážené pořizovací cenou. Také jednou za dva roky je potřeba vyměnit 9V baterii.

Nouzové otevírání trezorových dveří

Může se stát, že Vás někdo uvnitř trezorové místnosti zlomyslně zamkne, dojde Vám baterie v elektronickém zámku apod.. Proto nabízíme možnost nezávislou na hlavním zámku dveří. Zevnitř je ještě další zámek, například na klíč (nejlevnější řešení) a ten dokáže obejít hlavní zámek. Otevře dveře i přes zamčený hlavní zámek (jen zevnitř).kontakt na nejmenší trezory

Nechte si poslat nabídku
na telefonu 721 886 885
nebo mailem jinova@jinova.cz

Více o dveřích

Trezorové dveře

Všeobecné informace

Trezorová místnost

Informace o místnosti

Dveře ve 2. třídě

Druhá třída dveří

Zámky na dveře

Trezorové zámky dveří

Panická místnost

Panická trezorová místnost

Montáž dveří

Montáž trezorových dveří

Otevírání dovnitř

Trezorové místnosti

Trezorová vrata

Velké trezorové dveře

Balistické dveře

Dveře proti průstřelu

Malé dveře

Atypické a rozměry na zakázku
Kontakty
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020