Trezorové dveře

Jedna z hlavních činností společnosti jsou trezorové dveře. Rozsáhlé zkušenosti za posledních 20 let dovolují našemu týmu navrhovat, stavět a instalovat trezorové dveře pro širokou škálu zákazníků. Kromě soukromých sídel a firem se jedná o velvyslanectví, vládní a vojenská zařízení, bankovní domy a peněžní instituce. Naše služby sahají od poradenství přes projektování až po instalaci "na klíč". Trezorové dveře od nás dokáží trvale odolávat fyzickým napadením. Výrobců trezorových dveří je několik. Samozřejmostí je kvalitní výrobek a velkou konkurenční výhodou jsou služby "na klíč". Trezorové dveře od jednoho dodavatele.

trezorové dveře TD 90

Trezorové dveře
TD
šroubovací

V současné době nejpopulárnější montážní provedení dveří je šroubováním. Zedník Vám připraví přesný stavební otvor a pak se trezorové dveře dovezou, nastěhují a ukotví skrz zárubně. Celkem rychlé a čisté i v zařízeném interiéru. Trezorové dveře TD je možné později přestěhovat. Tyto dveře mohou být levé nebo pravé.

trezorové dveře TDV 80 otevírané dovnitř

Trezorové dveře
TDV
šroubovací

Dveře stejných parametrů a bezpečnosti jako TD akorát se otevírají dovnitř chráněného prostoru. Oceníte všude tam kde není příliš místa. Toto provedení lze také snadněji maskovat například za knihovnu apod. Dveře se dělají levé nebo pravé. V několika základních rozměrech a libovolným zámkem.

trezorove dvere TD 80

Trezorové dveře
TD
s packami

U montážního provedení s packami ušetříte na pořizovacích nákladech, ale zase montáž je o něco složitější. Tyto dveře se zalijí železobetonem a tak se pevně spojí s okolní trezorovou místností. Tyto montáž neděláme "na klíč". Můžeme usadit dveře do železných prutů a následně zedníci zalijí betonem nebo zazdí.

Trezorové dveře místo trezoru

Trezorové dveře se vyrábějí pro trezorové místnosti, které si lidé pořizují pro uložení větších cenností nebo například skladů zbraní podle zákona. Trezorová místnost samotná musí splňovat zákonné požadavky a mělo by se počítat již při výstavbě s přípravou pro trezorové dveře. Trezorové dveře se vyrábějí nejčastěji v I. bezpečnostní třídě. Ve vyšším zabezpečení potom ve II. třídě a někdy i ve III. třídě.

trezorové dveře

V základu jsou osazeny klíčovým zámkem, ale na přání je zámková technika na trezorových dveřích libovolná. Nejčastěji dodáváme trezorové dveře v šedobílé barvě RAL 9002, ale na přání mohou mít barvu libovolnou. Standardně jsou panty na pravé straně, ale lze udělat zavěšení na levé straně a na zakázku se mohou trezorové dveře otevírat i dovnitř.

Trezorové dveře otevírané dovnitř

Na přání klientů se vyrábějí také dveře otevírané dovnitř chráněného prostoru. Najdou své použití všude tam kde před vstupem do trezorové místnosti není dostatek místa na otevřené dveří směrem k sobě. Toto provedení je certifikované na I. třídu a je tedy stejně bezpečné.

trezorové dveře otevírané dovnitř

Určení strany dveří levé nebo pravé

Postavte se tak, abyste viděli panty. Trezorové dveře se musejí otevírat směrem k Vám (Je ale jedno, jestli jste uvnitř nebo vně chráněného prostoru). Pokud jsou panty po vaší levé ruce, jedná se o levé dveře, pokud jsou po pravé, jsou to pravé dveře.

Určení strany dveří levé

Zámková technika trezorových dveří

V základním provedení jsou trezorové dveře se zámkem na klíč na chráněné straně. Na přání je možný jiný zámek nebo dva zámky. Trezorové zámky jsou jednostranné - odemykají se jen z jedné strany. U trezorových dveří je více variant jak dveře zamykat a jak se uvnitř zamknout. Zamykání trezoru je jednoduší, u trezorových dveří je více možností. Více o trezorových zámcích.

Trezorový zámek na klíč

trezorový zámek na klíč

Zámek na klíč je v základním provedení trezoru. V naší internetové ceně je vždy trezor se zámkem na klíč. Za příplatek je jiný zámek nebo dva zámky. K trezoru se standardně dodávají 2 klíče s délkou obvykle od 65 do 120 mm. Na přání libovolný počet.

Mechanický kombinační číselník

trezorový kombinační zámek

Populární zámek, který přebírá některé výhody od zámku na klíč a některé od elektronických. Nemusíte nosit klíče ani měnit baterii. Zadávání kombinace je ale delší a někoho může odradit systém točení. Velice vhodný zámek, když jdete občas do trezoru.

Elektronický zámek

trezorový elektronický zámek

Elektronické zámky jsou velice rychlé a pohodlné. Jen se za ně musí více připlatit a jednou za čas vyměnit baterii. Zadávací klávesnice je v mnoha provedeních od plastových po kovové. Tlačítka mohou být gumová nebo foliová. Mají další funkce, které u jiných typů zámků nejsou možné.

Klika na chráněné straně

V základním provedení je jedna klika na chráněné straně dveří. Odemknete zámek, otočíte klikou a můžete vstoupit. Klika roztahuje blokovací válcové čepy do stran. Dveře blokují do všech čtyř stran. Když je zámek zamčený, nejde klikou otočit.

Klika z obou stran

Místnost otevřete a můžete vstoupit dovnitř. Uvnitř si chcete nerušeně prohlížet vzácné sbírky, zbraně nebo zlaté slitky. Nabízí se možnost se uvnitř místnosti zavřít nebo i zamknout. V nabídce je proto klika na obou stranách dveří a také zámek, který se uvnitř zamknete.

Trezorové dveře

Denní mříž

Jako příplatkové příslušenství je možné trezorové dveře osadit denní mříží. Mříž se používá při každodenním provozu nebo výrobě, kdy jsou trezorové dveře otevřené stále a před nežádanými návštěvníky vnitřní prostor chrání právě denní mříž, která je osazena libovolným zámkem, ale nejčastěji vložkou na klíč. Na obrázku jsou dveře TD 90 se dvěma klíčovými zámky. Je vidět denní mříž z kulatiny, připravená na vložku a dveře se montují zazdíváním do betonu nebo zazděním do plné cihly. Konkrétně je tohle provedení pro ostrahu letiště, ale často se prodávají například zlatníkům.

Nebojte se montáže atypických trezorových dveří

Váháte, jestli máte umístit trezorové dveře do poněkud atypických prostor, protože si nedokážete představit, že by byl někdo ochoten Vám sem trezorové dveře umístit? Výrobce trezorových dveří vyrobí celkem libovolný rozměr. Montáž trezorových dveří není problém. Máte požadavek na netradiční umístění trezorových dveří? Podobné zakázky pro nás nejsou ničím neobvyklým, natož nesplnitelným. Jako výrobci trezorových dveří Vám vyrobíme libovolný trezor i trezorové dveře podle Vašich potřeb. Na překážku nám nejsou dokonce ani obtížněji přístupné sklepní prostory. Vše záleží pouze na vzájemné domluvě. Řekněte nám o svých představách a my Vám je pomůžeme realizovat.

Příprava otvoru pro trezorové dveře

Trezorové dveře pro uložení zbraní

Nařízení Vlády č. 338 > 347 > 503 > 217/2017 Sb.

Nařízení Vlády o uložení zbraní se celkem často měnilo až k aktuální podobě pod číslem 217/2017 Sb. Za technicky způsobilé se pro účely zabezpečení uschovaných, uložených nebo uskladněných zbraní považují uzamčená místnost nebo samostatný objekt (dále jen "zvláštní objekt"), které splňují požadavky podle § 3:

Paragraf 3

Zvláštní objekt je vybaven trezorovými dveřmi nejlépe od společnosti JINOVA, které splňují požadavky pro kvalifikaci trezorových dveří a komorových trezorů bezpečnostní třídy I podle České technické normy ČSN EN 1143-1. Jeho stěny, stropy a podlahy jsou zhotoveny z cihel, betonových panelů nebo obdobného stavebního materiálu. Okna, světlíky, komíny, větráky, výrobce, šachty a další otvory jsou opatřeny pevně zabudovanými ocelovými mřížemi s pruty o průměru nejméně 10 mm, kdy vzdálenost os prutů činí nejvíce 130 mm. Spoje prutů jsou svařeny nebo snýtovány. Od druhého nadzemního podlaží zvláštního objektu lze místo mříže použít uzavíratelné okno s celoocelovým okenním rámem pevně zabudovaným do stěny budovy se sklem, které je vybaveno bezpečnostní fólií proti průrazu s odolností nejméně 250 J, nebo sklem obdobně odolným proti průrazu a vytlačení z rámu.

Výrobce trezorových dveří

V české republice je hned několik výrobců trezorových dveří, ale na spočítání Vám budou stačit prsty na jedné ruce. Jsou výrobci, kteří mají výrazně levnější cenu než ostatní, ale pak cena odpovídá kvalitě. Jeden zákazník mi dokonce říkal, že má dveře z okolí Brna a dokáže strčit v zamčeném stavu ruku dovnitř. Ale to je určitě jen pomluva. Pak jsou průměrní výrobci trezorových dveří a jen několik málo kvalitních výrobců.

Trezorové dveře pro rezidence

V současné době je rychlý rozvoj veřejně dostupných informačních a sledovacích technologií. Je velmi obtížné pro bohaté lidi a jejich rodiny aby skryli své domovy před agresivními médii a zločinnými prvky. To znamená, že je třeba zajistit, že jsou rezidence plně zabezpečené před zločinci a extremisty. V dnešní době je to důležitější než kdy jindy. Jinova má rozsáhlé zkušenosti poskytující širokou škálu řešení, trezorových dveří a panických dveří. Dveře jsou přizpůsobeny specifickým potřebám klientů a hlavně jejich rozpočtu.

Mezi našimi soukromými klienty jsou také manažeři, podnikatelé, celebrity, sportovci, umělci a další lidé v centru pozornosti. Jinova pomáhá zajistit bezpečnost klientů, prázdninových domů a pracovišť.zpět | domů
Více o dveřích

Trezorové dveře

Všeobecné informace

Trezorová místnost

Informace o místnosti

Dveře ve 2. třídě

Druhá třída dveří

Zámky na dveře

Trezorové zámky dveří

Panická místnost

Panická trezorová místnost

Montáž dveří

Montáž trezorových dveří

Otevírání dovnitř

Trezorové místnosti

Trezorová vrata

Velké trezorové dveře

Balistické dveře

Dveře proti průstřelu

Malé dveře

Atypické a rozměry na zakázku
Kontakty
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020