Trezorová vrata

V poslední době se na nás začali obracet klienti s požadavky na větší trezorové dveře v 1. bezpečnostní třídě. Přišli jsme tedy s novinkou. V nabídce jsou trezorová vrata, která plynule navazují na rozměry trezorových dveří tedy od 120 cm vnitřní šířky až do 220 cm. Na výšku jsou trezorová vrata standardně 200 cm, ale je možné udělat rozměr na přání a to až do 300 cm výšky! Zkrátka s rozměrem na přání jako malý trezorový průlez nebo trezorová vrata pro pohyb ještěrkou.

trezorová vrata

K čemu jsou dobrá trezorová vrata?

Naši klienti mají většinou sklad do kterého se musí nechat pohodlně zajet paletovacím vozíkem. Vrata jsou vhodná pro sklad zbraní kdy ochrání neomezený počet zbraní podle zákona. Dále jsou vhodná pro sklad výbušnin, sklad drahých součástek nebo sklad léčiv. Zkrátka větší rozměr využijí všechny firmy, které manipulují s paletami nebo jejich produkt je rozměrnější.

Montáž trezorových vrat TDD

Trezorová vrata jsou tak trochu oříšek. Jsou velká, těžká a neforemná. Pro obyčejného člověka je to neřešitelný problém a když najdete nějakého zedníka, který bude souhlasit, bude to pro něj něco nového plné nástrah. Trezorové dveře jsou na zazdívání náročné, ale můžete se do toho pustit. Naopak trezorová vrata už sami nenamontujete. Na to je potřeba úzce specializovaná firma - takže Jinova s.r.o.

Legislativa

trezorová hala

Trezorová vrata na uložení zbraní

Trezorová vrata odpovídají na uložení neomezeného počtu dlouhých a krátkých zbraní, střeliva a trhavin. Jsou v bezpečnostní třídě I. podle ČSN EN 1143.1 a odpovídají tedy zákonu č. 119 o zbraních a Nařízení vlády č. 347 (původně č.338) o uložení zbraní. Velikost trezorové místnosti je neomezená a záleží tedy jen na Vás jaký prostor vyberete nebo postavíte.

Trezorová místnost na hodnoty

Trezorová místnost s vraty v I. bezpečnostní třídě je chráněný prostor, do kterého můžete uložit a pojistit hodnoty od 100 tisíc korun. 100 tisíc je spodní hranice, když budete mít trezorovou místnost na špatném místě bez dalšího zabezpečení. Limity na pojistitelnou částku v této první bezpečnostní třídě mohou dosahovat částky až okolo 1 milionu.

Vrata na utajované dokumenty

Správně postavená místnost nejen, že může ochránit cennosti, ale také utajované materiály. Trezorová místnost s trezorovými vraty odpovídá na uložení utajovaných dokumentů stupně "Tajné" podle Národního bezpečnostního úřadu a její bodová hodnota je SS1 = 3 body.

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020