Trezor na pistoli

Sejf na pistoli

Jednoduchá schránka pro jednu nebo dvě pistole, která ani nemusí být certifikovaná na bezpečnostní třídu. Například sejfy BT, které se vyrábějí jako jednoplášťové BTA a dvouplášťové BTB. Jsou dobrá volba jako domácí trezor na zbraň nebo dvě zbraně. Velice zajímavé jsou nejen cenově, ale výhodnou cenou zámků. V základu se zámkem na klíč a když se jedná o uložení zbraně pro osobní ochranu, je asi nejlepší elektronický zámek. Ten je velice rychlý a uživatelský. Zadáte šest čísel a otevře se.

Když ale chcete uložit více krátkých zbraní je vhodný certifikovaný sejf do základní bezpečnosti. Třída Z2 odpovídá na uložení zbraní do deseti kusů. Například výrobní řada sejfů NS je certifikovaná a nabízí od nejmenších rozměrů právě pro jednu zbraň až po větší na více kusů a třeba i pár šanonů. Elektronický zámek je také možný, ale není za tak příznivý příplatek jako u sejfů BT.


Trezor na pistoli

Nejoblíbenější trezory NTR jsou kromě hodnot vhodné také na krátké zbraně. Ve verzi STR můžete trezor zazdít do stěny. Podle zákona o zbraních do nich můžete ukládat až 20 zbraní. Je to dobrý trezor i když máte doma jen jednu nebo dvě zbraně. Trezor totiž využijete také na domácí cennosti, například pasy, smlouvy a jiné dokumenty.

Nemusíte mít ale trezor jen na zbraně. Například trezory NA se zvýšenou ohnivzdorností. Jsou velice populární jako domácí trezory. Vyřešíte tak celou domácnost. Do trezoru je potom možné uložit 20 zbraní podle zákona, ale také důležité smlouvy, rodné listy, investiční zlato, hotovost a podobně.

trezor na pistole

To nejlepší na uložení zbraní

Trezory ve vyšších třídách zabezpečení jsou primárně určené na cennosti jako je cihla zlata, hotovost nebo know-how. Samozřejmostí je pak také uložení zbraní v počtu do 20 kusů podle zákona. Máte tak doma trezor ve II. nebo III. třídě na uložení od 300 až 800 tisíc korun a jako bonus do něj uložíte také zbraně. Pro trezor jen na zbraně, je to asi příliš velké zabezpečení. Leda máte nějaké hodně cenné nebo ceněné zbraně.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020