Servis trezorů

Kvalitní, profesionální a rychlý servis trezorů chápeme jako naší vizitku. Poskytujeme záruční i pozáruční servis trezorů a trezorových zámků. Důvěrně známe všechny české výrobky. Stejně tak i evropské trezory. Zabýváme se servisem trezorů moderních, dnešních, ale také dávno zaniklých výrobců a historických trezorů. Síť servisních pracovníků se stará o nejkratší možnou dobu odezvy. Automobilový park poskytuje flexibilitu a rychlou odezvu spolu s pohodlím, že nikam nemusíte chodit. Pro naše zahraniční zákazníky dělám také servis po Evropě.

servis trezorů Praha

Když nejde otevřít trezor

Může se to stát a stává se to každému v jakýkoli čas a nejčastěji když chcete v pátek odjet z práce domů. Ztratíte klíče nebo kombinaci od trezorového zámku nebo je necháte bez dozoru. V zámku něco praskne. Horší varianta je když naštvaný zaměstnanec opustí podnik a při tom praští dveřmi... nejlépe od trezoru. Existuje více nebezpečných situací, které vyžadují změnit kombinaci na trezoru nebo vyměnit celý zámek. Umíme takové situace vyřešit a navrátit Vám funkční trezor a pocit bezpečí.


Každá manipulace s trezorem jako je stěhování, kotvení a servis je velice citlivá záležitost
a může jí provádět pouze firma s koncesí!
U firemních a bankovních trezorů již není doprava servisu rozhodující
a vyplatí se zavolat si technika i z větší dálky.

Oprava trezorového zámku

V naší firmě používáme jen kvalitní trezorové zámky, přesto se stane, že zámek pozlobí. Na nové trezory nemáme reklamace, ale čím více let se zámek používá, tím je více možná nějaká závada. Těm by se ale mělo předcházet. Klient by měl na opravu myslet už když zámek drhne, klíč je opotřebovaný nebo je používaný kolem deseti let (u firem ještě dříve).

Na Váš trezorový zámek můžeme nastavit novou kombinaci, dokonce lze zámek na klíč přestavit na nové klíče. Na druhou stranu. Pokud je trezorový zámek používaný několik let, není špatná investice do nového. Nový zámek často vychází levněji než opravy po kterých máte zase jen použitý zámek.

servis trezorů

Takový servis trezoru provede obratem náš technik. Můžeme také jen zaslat návod na přestavení nové kombinace na zámku. A třetí možnost je, že vy, Váš zkušený řemeslník nebo místní zámečník namontuje od nás dodaný zámek.

Servis trezorů Praha

Servis trezoru pro Vás zajistíme také v Praze a okolí. Náš člověk si neúčtuje dopravu z našeho sídla, ale jen po Praze. Na celém území v Praze a v širokém okolí pro Vás nabízíme kompletní nabídku služeb. Takže nejen, že otevřeme Váš zamčený trezor, ale také ho po otevření ihned opravíme do stavu, aby 100% fungoval. Trezor pro Vás můžeme přestěhovat, ukotvit a nebo si ho vzít k nám a udělat kompletní repasování i s novým lakem.

Servis trezorů Morava

Naše moravská pobočka pro Vás zajistí servis trezorů pro Ostravu, Prostějov, Opavu, Bruntál, Šumperk a okolí. Na Moravě pro Vás trezory otevíráme, opravujeme, repasujeme, děláme servisní prohlídky apod.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020