Servis trezorů & Služby

Servis trezorů

Kvalitní, profesionální a rychlý servis trezorů chápeme jako naší vizitku. Poskytujeme záruční i pozáruční servis trezorů a trezorových zámků.


Každá manipulace s trezorem jako je stěhování, kotvení a servis je velice citlivá záležitost a může jí provádět pouze firma s koncesí!

Servis trezorů

Nejčastější je problém ztráty klíčů nebo poškození trezoru. V takových případech nabízíme odborné otevření trezoru. Děláme co možná nejmenší škody protože máme léta zkušeností, znalosti konkrétních trezorů a profesionální špičkové nástroje a zařízení. Násilí a velké invazivní otvory používají zloději, laikové a firmy, které bychom nemohli doporučit.

Po násilném otevření se trezor opraví, aby se mohl dále používat. Zámek se podle potřeby nahradí novým nebo se ke stávajícímu zámku vyrobí klíče, ale jiné než původně, aby se předešlo zneužití ztracených klíčů.

 • Nouzové otevírání trezorů
 • Úprava systému a výměna zámků
 • Odstranění drobných závad
 • Modernizace
 • Rekonstrukce

Výroba klíčů

Trezorové zámky a klíče jsou produkt, který běžně v obchodě nebo železářství neseženete. Stejně tak výroba trezorových klíčů patří mezi výsady některých trezorových firem a odborně zaměřených zámečníků. Nabízíme Vám výrobu trezorových klíčů a to prakticky jakýchkoli a všech výrobců. Nejlepší je dodat pro výrobu klíče i zámek, na takovou práci je 100% záruka. V případě výroby klíče podle klíče může ve výjmečných případech vzniknout potřeba klíč ještě mírně upravit k zámku, není to ale výrobní závada.

 • Výroba klíče podle klíče všech běžných i netradičních výrobců
 • Výroba klíče podle zámku
 • Výměna celého zámku
 • Speciální trezorové klíče - lámací, planžetové, kruhové apod.

Konzultace a poradenství

Řešíte problém týkající se vašeho trezoru? Potřebujete nový trezoru? Nevyznáte se v legislativě, bezpečnostních třídách a ohnivzodnosti? A zdá se vám, že žádná firma nesplňuje vaše představy? Pak oslovte nás třeba jen s dotazem nebo žádostí o vypracování nabídky podle jakýchkoli Vašich požadavků. Rádi se přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům. Přesvědčte se, že naši konzultanti patří mezi přední odborníky v oboru a že jsou schopni vám pomoci.

 • Vysvětlení pojmů, norem a vlastností trezorů.
 • Odborné posudky v oblasti posuzování mechanických zábran a zamkových mechanizmů
 • Odborné konzultace a poradenství

Revize trezorů

Obzvláště instituce dbají na bezpečný provoz trezorů a předcházejí vzniku závad. Provádíme proto revize trezorů. Někdo revizi trezoru vyžaduje každý rok a někdy se udělá jen neplánovaně. Vhodný interval je hlavně podle stupně používání trezoru a bývá 3 roky. Navštíví Vás náš technik a proveden prohlídku trezoru. Není to tak jednoduché jak by se mohlo zdát na první pohled. K technické prohlídce potřebujete hlubší znalosti funkce trezoru a jeho mechanizmů. Prověří a změří vůle. Opotřebované a poškozené části trezoru se opraví. Něco utáhne, něco povolí, něco namaže, něco se mazat nesmí. Technik může také doporučit výměnu zámku, když je vyšší riziko vzniku jeho závady.zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020