Reference společnosti v obrazech

Zaběhnutá firma má každá sbírku referencí, hrdě umístěnou na svých stránkách. Nebudeme Vás tedy nudit strohým výčtem významných organizací a ministerstev pro které jsme dělali a děláme. Na této stránce se podívejte na fotografie z několika zajímavých akcí s trezory, co dokážeme a kde jsme se účastnili.

Zapůjčení trezoru na natáčení

Trezor jako filmová hvězda? To asi ne, ale již docela často děláme podporu pro natáčení filmů, seriálů a dokumentů. Filmaři nejen z ČR se na nás obracejí s žádostí o konzultace a pomáháme jim s výběrem vhodných trezorů do kulis z určité doby. Samozřejmostí je, že trezor přivezeme až na místo a následně vystěhujeme. Na obrázcích jsou fotografie z natáčení francouzského dokumentu v krásných prostorách zámku Dobříš.

trezory na zlato

Renovace historického trezoru Jan Jísl

Pro klienty děláme renovace historických trezorů. které mají nebo si vyberou z našeho skladu. Jedna taková renovace trvá až několik měsíců a nelze to uspěchat. Některé prvky se musí leštit, chromovat, zlatit a lakovat. Nejdůležitější je příprava povrchu před fládrováním. Samotné fládrování je složitá umělecká práce, kdy se nanáší mnoho vrstev laků.

Luxusní trezor na šperky

Stane se, že zákazníci jsou nároční a chtějí něco speciálního, co není běžně v internetové nabídce. Dokážeme splnit jejich přání a navrhneme ještě další věci a služby, které umíme. Můžete tak mít krásné dřevěné šuplíky vypolstrované sametem, kdy na každý šperk je jedno políčko. Používáme také pravé křišťály od firmy Swarovski. Více o trezoru na šperky

trezorové dveře na zakázku

Montáž atypických trezorových dveří

Trezorové dveře se vyrábí jako vstup do chráněného prostoru. Ten může být opravdu malý, ale také v podobě haly. Klient si nejdříve vybere volný prostor. Často tak vyjde trezorová místnost ve sklepě nebo pod schody. Není také vyjímkou, že se vyrábí trezorové dveře na zakázku. Upraví se rozměr od malého průlezu nebo pro průjezd paletovacího vozíku.


Trezory pro Hrad

Reference je důležitá součást každé společnosti. Nás těší, že dodáváme trezory pro význemné instituce jako je Pražský Hrad. Brzo ráno musí dodávky společnosti projet na 1. nádvoří. Vzápětí se všechna nádvoří naplní. Pak už je problematické tlačit turisty úzkými průjezdy.

Kvůli malému historickému schodišti je stěhování trezorů opravdu obtížné a spouští se složitě na laně. Více Vám asi nemůžeme říct, protože trezory jsou všeobecně citlivé zboží.

trezory praha
staré trezory muzeum

1. České muzeum trezorů

Když se zabýváte trezory dlouhá desetiletí nashromáždí se množství zajímavých exponátů. V současné době připravujeme expozice pro návštěvníky. Návštěvník se může těšit na vykradené trezory, kasařské nástroje, trezory po požáru, trezory ze zkoušek a mnoho dalšího. Vždy několik zajímavých exponátů se účastní výstavy "Hodiny a klenoty" nebo například výstavy "Pragoalarm". Více o muzeu trezoru


Výstava trezorů Pragoalarm 2005

Trezory se největší výstavy bezpečnostních technologií zúčastňují pravidelně. Vždy jen v zastoupení silného výrobce trezorů Jinova s r.o. Stejně tak tomu bylo i v roce 2005. V tomto roce byla expozice zaměřená na ohnivzdorné trezory. Trezory skaldem bylo také potřeba na výstavu nastěhovat. Celý soubor vystavených trezorů má něco okolo 8.000 kilogramů.

trezory na výstavě skladem
staré trezory muzeum

Renovace trezorových dveří

Když máte kvalitní trezorové dveře budou sloužit dlouhou řadu let. I tak se stane že po nějakém čase budou potřebovat servisní zásah. Na obrázcích vidíte historické trezorové dveře, pro které je ale stáří spíš výhodou. Jsou velice kvalitní a bezpečné. Klient se rozhodl zachovat stávající trezorové zámky a proto jsme je renovovali. Z pohledu bezpečnosti je ale vhodné namontovat moderní certifikovaný zámek.


Výstava trezorů Hodiny a klenoty 2005

V roce 2005 proběhla jedna z největších výstav hodin, klenotů a šperků. Na takové výstavě nesmí chybět trezory jako obaly na všechny ty vzácné šperky. Jako domácí trezor na plesové kolekce a vzácné hodinky nebo v obchodě se zlatem. V naší expozici jsme představili historické trezory a na druhé straně novinky za rok 2005.

trezory pro klenotníky trezor na hodinky trezory na klenoty klenotnické trezory trezory na zlato
zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020