Opravy trezorů

U kvalitních trezorů se vyplatí investovat do opravy nebo důkladnějšího repasování. Když máte laciný trezor na opravy zapomeňte. Kupte si kvalitní trezor nebo další laciný trezor.

Kvalitní trezory

Kvalitní trezory opravujeme

V minulých letech začaly firmy dávat přednost nákupu nových trezorů, a to i pochybné kvality, jen aby byly za co nejnižší cenu a na starší nesrovnatelně kvalitnější zapomínají! Odráží to vývoj chování celé společnosti, kde zákazníci použité produkty vyhazují a místo nich pořizují nové. Hrozba hospodářské krize s sebou nese důležitost uvažovat o levnějších řešeních. V podnicích vzrůstá permanentní tlak na snižování nákladů, který vede k tomu, že se firmy chovají ekonomičtěji a snaží se investice využít v maximální možné míře. Jedna z firem, která vychází tomuto trendu vstříc je český výrobce trezorů JINOVA s.r.o. Nabízí generální opravy trezorů.

Repasování trezorů

Když kvalitní trezor začne zlobit, nebo se jen stane nepotřebným stále je možnost repasování trezoru. Repasování na místě není příliš vhodně, i když i to jsme již dělali. Trezor na repasování se odveze k nám na dílnu a podle přání klienta se na něm provedou požadované práce. Repasovaný trezor dostane opravené renovované zámky s libovolným počtem klíčů. Může dostat zcela jiné moderní zámky. Dostane kompletní prohlídku a opravu mechanizmů. A jako bonus se ještě nalakuje do nového laku. Při kompletním repasování trezoru vlastně získáte nový trezor, který bude sloužit zase dlouhé roky.

Levné trezory

Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné trezory

Když koupíte levný trezor musíte počítat s tím, že ani menší opravy nejsou možné. Náhradní díly se ani nedělají, v záruční době se mění kus za kus. Když ztratíte klíče nebo zapomenete kombinaci je to pro trezor konec. Násilné otevření většinou nevratně poškodí celý trezor a jak jsem už psal, náhradní díly se nedělají.

levný trezor

Zeptejte se prodejce na levný trezor!

  • Jaká je životnost trezoru?
  • Když zapomenu kód a trezor se násilně otevře, je na vyhození?
  • Má trezor servisní klíč? Ten je jak díra do trezoru.
  • Jak je to s výměnou zámku až po čase začne zlobit?
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020