Trezory do zdi

trezory do zdi ST

ST
trezory do zdi


v bezpečnostní třídě 1
v bezpečnostní třídě 2

Zpracování trezorů ST je na vysoké úrovni, například jsou odolně lakované práškovou barvou. ST jsou vyráběné v nejprodávanější třídě I pro domácnosti a menší podniky a také ve II. třídě když chcete něco lepšího.

trezory do zdi STR

STR
trezory do zdi


v bezpečnostní třídě 1

Oblíbené trezory do zdi s velmi zajímavou cenou a kvalitní zpracování. Navíc jen mírné příplatky. Jako je cena u elektronického zámku. V nabídce rozměrů jsou jen čtyři modely. Možnosti úprav rozměru a vnitřního rozložení.

trezory do zdi s menší hloubkou

Trezory
s malou hloubkou


v bezpečnostní třídě 1
v bezpečnostní třídě 2

Často se klientům stává, že si chtějí pořídit trezor do zdi, ale nemají na to vhodné místo. Výrobní řada s označením K se vyrábí se zmenšenou hloubkou a najde si tak místo i v užší stěně nebo tenčí zdi.

Trezory do zdi jsou připravené na zazdění do stěny, starého komína, pod schody apod. Stěny zazdívacího trezoru jsou méně chráněné, protože se okolo trezoru použije kvalitní beton nejlépe ještě železem provázaný s okolní zdí. U trezoru do zdi je chráněná hlavně čelní stěna, která bude po zazdění jediná vidět. Při správném zazdění trezoru podle našeho návodu odpovídá požadavkům na bezpečnostní třídu. Máme také firemního zedníka, ale místní řemeslník vychází levněji a také šikovný člověk si dokáže trezor zazdít sám, nejsou na to kladeny nějaké zvláštní požadavky. Více informací o trezorech do zdi.

Menší hloubka zazdívacích trezorů

Na mnohá přání klientů se začala vyrábět také modelová řada trezorů do zdi s malou hloubkou. Rozšířili jsme Vám tak možnosti na umístění trezoru. Je také možnost upravit hloubku kteréhokoli trezoru v naší nabídce. Za příplatek. Bez příplatku je standardní výrobní řada označená "K" jako krátké.

Kontakty
Informace

Doprava a stěhování

Jak to probíhá?

Kotvení trezorů

Jak to probíhá?
 x 

Košik

Kurzovní lístek

1 USD Vlajka meny USD Kč změna
1 GBP Vlajka meny GBP Kč změna
1 EUR Vlajka meny EUR Kč změna
1 PLN Vlajka meny PLN Kč změna

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020