Luxusní trezory

Drobné úpravy na trezorech děláme již mnoho let. Vždy se našel náročný klient, který chtěl nějakou maličkost upravit podle jeho přání. Pak se udělal celý trezor v luxusním provedení. Měl úspěch a proto jsme do nabídky takové hezké trezory zařadili. Dnes od nás můžete mít jen nějakou malou úpravu nebo celý špičkový trezor.

Luxusní trezor k narozeninám

Mnoho lidí před oslavami, výročími a narozeninami tápe nad tím, čím oslavence obdarovat. Kreativní a originální dárek může mít také podobu luxusního trezoru. Trezory se přeci hodí jako dárek, jen jste o tom ještě nepřemýšleli. Není žádnou překážkou jeho hmotnost ani velikost, protože my ho dovezeme až na místo. Až na místo kam si konkrétně tato klientka přála a to ještě v domluvený čas, kdy obdarovaný měl jednání mimo kancelář. Tohle je dárek, který obdarovaný jen tak neodloží.

Luxusní trezor na šperky

Jeden z nejhezčích luxusních trezorů, které jsme zatím dělali. Příjemná krémová barva trezoru je ozdobená leskle zlatými doplňky jako je hlavně zámek, klika a krytky pantů. Na druhou stanu je kontrastní použití černého sametu na polstrování. Když otevřete dveře trezoru uvnitř se samo rozsvítí. Vidíte tak do každého šuplíku na svou plesovou sadu šperků, hodinky nebo cokoli jiného. Samotné šuplíky jsou z pravého kořenového dřeva Akátu. Design není narušen žádným madlem a šuplík se otevírá když na něj sáhnete. Jako příjemný detail pak může působit ozdobení blokovacích čepů křišťály od Swarovského.

Luxusní trezor 014
Luxusní menší trezor 012

Luxusní menší trezor na šperky

Jeden z menších trezorů, které jsme upravovali na přání majitelky. Lakování je provedené ve zlaté metalíze. Blokovací čepy jsou rozzářené křišťály od firmy Swarovski. I když je malý, vešlo se přes celou vnitřní výšku několik prostorných šuplíků z kořenového dřeva. V každém šuplíku je sametová vložka na šperky nebo hodinky a poslední dole je prázdný, připravený na krabičky, dokumenty nebo zlaté cihly.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020