Luxusní trezor

Pořád se najdou lidi, kteří se nehoní za nejnižší cenou, za každou cenu. Pořád máme klienty, kteří ocení kvalitní zpracování a použití ušlechtilých materiálů. Naši kreativní lidé již navrhli mnoho krásných trezorů. Například v lesklém laku, čalouněný, osvětlený. Chromování udělá zajímavým každý šroubek a když se do něj ještě osadí broušený křišťál... Jak se říká: "V detailu je skrytý bůh i ďábel". Hlavně se používají doplňky a materiály podle přání klienta jako je libovolný odstín barvy trezoru, čalounění, hliník, samet, kůže a hodně populární jsou broušené křišťály od firmy Swarovski.

Luxusní trezory Jinova

V reakci na zvyšující se poptávku po individuálních úpravách trezorů jsme nasadili těžkou váhu. Naše luxusní trezory jsou na českém trhu ojedinělé klenoty. Spojují v sobě luxus a bezpečnost. Poskytují velké množství úprav a několik stupňů zabezpečení. Několik standardních velikostí luxusního trezoru Graphen je možné na přání rozšířit o další až po naprosto libovolné rozměry. Vybavení trezoru je zcela podle Vašich i náročných přání. Každý má jiné požadavky, proto každý luxusní trezor je originál.

Luxusní trezory Heisse & Söhne na hodinky

Trezory na hodinky Heisse & Söhne nabízejí bezpečnost a funkčnost. Jako bonus je pak jejich luxusní provedení v kvalitních materiálech. V několika rozměrech a vnitřních rozložení si vybere každý. Cena je vyšší, ale připlatíte si za jedinečnost, bezpečí a luxus. Pořizovací náklady se pak nezdají tak vysoké, když máte doma hodinky za statisíce.

Luxusní a prosklené trezory na zbraně Liktor

Již v roce 1987 byla založena rodinná firma na výrobu trezorů. Po deseti letech expanze přeměněná na obdobu našeho s.r.o. a . Postupem času se dostali až k dnešním luxusním trezorům. Mezi nejhezčí kousky patří právě luxusní a prosklení trezory. Nejen na dlouhé zbraně, ale na jakékoli cennosti, dokumenty, investiční zlato apod.

Co je luxusní trezor?

Určitě se na trhu s tímto označením setkáte, ale to co je v nabídce je smutné. Několik prodejců nabízí jako luxusní trezory například jiné barevné provedení, obalené překližkou z Polska nebo jen vyšší třídu zabezpečení. Vrcholem luxusu je potom elektronický zámek nebo trezor ovládaný otiskem prstu. Nechceme shazovat takové prodejce, ale to je dnešní realita. Na druhou stranu co mají dělat, když v nabídce nic luxusního nemají?

Proč nejsou u nás luxusní trezory?

Obchodníci v ČR se zaměřují na nejsilnější skupinu zákazníků a dělají to bohužel všichni bez větších výjimek. Nejsilnější skupinou klientů v současné době je český člověk co by chtěl hodně muziky za málo peněz. Typický zastánce této mentality si sedne k internetu a podle své představy si vybírá velikost trezoru například do nábytku. Po chvilce si udělá představu co existuje a začne vybírat kde to sežene nejlevněji. Narazí pochopitelně na "Frantu, kterej má v paneláku zavedenej internet a po práci ještě vybere objednávky ze svého internetového obchodu". Jak tomuhle konkurovat? Kamennou prodejnou, kvalitními službami a neprodávat ty samé plechovky co každý!

Manažerský trezor

Manažer je z pohledu trezorů člověk, který ocení vysokou funkcionalitu, lepší design a nemá problém si připlatit za něco lepšího. Nemusí to být ani kdovíjak hezké, ale pro vysoce efektivní práci musí být i trezor ergonomický při používání. Být tou věcí co pomáhá a nezdržuje.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020