Likvidace trezorů

Likvidace trezorů

Když Váš trezor dosloužil nebo se ho jen potřebujete zbavit, přichází na řadu jeho likvidace. Veškeré starosti bereme na sebe. Trezor vystěhujeme, odvezeme anebo v některých případech se začíná s demontáží již na místě. Odvezeme si nepotřebný trezor, jeho části a veškeré stavební sutě. Po práci po sobě uklidíme. Následně se trezor ekologicky zlikviduje, ale není to tak snadné, že by se jen odvezl do sběrných surovin. Velkou většinu trezorů ve sběrnách druhotných surovin nevezmou, protože mají mezi stěnami výplň z betonu, nebezpečného azbestu, popelu apod.

Odvezení trezoru k likvidaci

Po dohodě odvezeme trezory. Zlikvidujeme a je o tom vyhotoven protokol s potvrzením ekologické likvidace. Někdy se může trezor likvidovat na místě, hlavně kvůli nemožnosti vystěhování nebo když je to příliš náročné.

Likvidace trezorových dveří

Trezorové dveře a trezory do zdi se většinou rozebírají na místě. Likvidace je náročnější, protože když se provede kvalitní montáž do zdi, musí být obtížné znovu trezor ze zdi vyndat.

Šrotovné a výkup trezorů

Vykupujeme staré a nepotřebné trezory. Nabízíme za ně slevu na nový trezor. Nabídněte nám jakýkoli trezor a to i zamčené a poškozené kusy. Vykupujeme také veškeré ozdoby na trezory, doplňky a literaturu.

Ekologická likvidace

Pro banky, ministerstva a jiné organizace děláme službu likvidace trezorů na ještě vyšší úrovni. To znamená, že provedeme nejen odstranění trezoru, ale také obdržíte veškeré potřebné dokumenty o tom, že byl trezor ekologicky zlikvidován. Nakládání s odpady může být v organizaci podceňováno, ale stále více na to začíná stát dohlížet.

Trezory jsou z velké části kovové a to co z trezoru vidíte jako jeho uživatel je v podstatě jen kov. Trezory ale běžně mají mezi dvěma plášti další materiály a ty mohou být brány jako nebezpečný odpad. V současné době jsou mezi lidmi stále ještě trezory s Azbestem! od jednoho českého výrobce, který funguje dodnes. Dalším velice běžným případem jsou trezory plněné betonem, který také podléhá ekologické likvidaci.
zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020