Ohnivzdorný trezor Fire Star Plus 1 - další

Ohnivzdorný trezor Fire Star Plus velikost 1 z Německa. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří vysoká ohnivzdornost a přesto bezpečnost certifikovaná na I. třídu. Je vyráběn dodnes a pořizovací cena je 3.226 € s jedním zámkem na klíč.

Venkovní rozměr: 800 x 860 x 850 mm (výška x šířka x hloubka) a dopředu před trezor je ještě klika 70 mm.
Vnitřní využitelný prostor je 400 x 490 x 450 mm.
Hmotnost je 410 kg.

Ohnivzdornost
Třída ohnivzdornosti S 120 DIS podle normy EN 1047 je světově nejvyšší. Lépe už trezor proti ohni neochráníte. Vydrží v trvalém žáru 1090°C po dobu dvou hodin. Uvnitř trezoru nepřesáhne teplota 50°C po celou dobu zkoušky a vlhkost nepřesáhne 85%.

Bezpečnost
Nejen ohnivzdorný, ale je do něj možné ukládat také hodnoty. První třída odpovídá na uložení od 100 tisíc korun (až do 1 milionu, podle dalšího zabezpečení, místa instalace a podmínek konkrétní pojišťovny). Bezpečnostní třída je laicky řečeno, jak dlouho trezor odolá případnému zloději.
Podle zákona o zbraních č. 170/2013 Sb. trezor odpovídá na uložení zbraní v počtu do 20 kusů.
Dále odpovídá na uložení utajovaných dokumentů stupně "Tajné - typ 3" podle NBÚ. Protože je to ale německý trezor, nemá vystavený certifikát od NBÚ. O ten by se muselo zažádat. Stojí to peníze, ale jiný problém v tom není.

Zámková technika
V současné době jsou na trezoru dva zámky. Na klíč a elektronická klávesnice. Na přání je možné změnit zámky na libovolné nebo jen jeden zámek. Když na trezoru nebude elektronická klávesnice, můžeme ještě udělat slevu.

- uložení hodnot od 100 tisíc do 1 milionu
- uložení utajovaných materiálů
- uložení zbraní v počtu do 20 ks

Stav: použité

Ohnivzdorný trezor Fire Star Plus 1 - další Ohnivzdorný trezor Fire Star Plus 1 - další Ohnivzdorný trezor Fire Star Plus 1 - další