Trezorové elektronické zámky

muž s trezorem

Polopatě

Uvnitř trezoru je elektronický zámek, který je ovládán klávesnicí venku na dveřích trezoru. Když zadáte na klávesnici svůj tajný kód uvnitř se otevře zámek a můžete otevřít trezor. Elektronické zámky jsou velice pohodlné, rychlé a bezpečné. Fungují na 9V baterii.

O elektronických zámcích

elektronický zámek trezorů

Ceny zámků nejsou nejnižší, ale odpovídají kvalitě, životnosti, jednoduchosti ovládání, designu a bezpečnosti. Samotný zámek a tedy i celý trezor je bezpečnější. Stejně jako trezory jsou i zámky certifikovány. Elektronické zámky jsou ve vyšší třídě B (ČSN EN 1300), zatímco zámky na klíč a mechanické kombinační jsou v základu ve třídě A.

Pohodlné jsou elektronické zámky proto, že snadno na klávesnici navolíte šest čísel a můžete otevřít, nemusíte točit kombinačním číselníkem ani sebou nosit klíč. Malá daň za používání elektronických zámků je, že musíte měnit 9V u baterii, ale pokud otevíráte trezor jednou - dvakrát denně, měla by kvalitní alkalická baterie vydržet okolo dvou let. Zámek hlásí potřebu vyměnit baterii předem a i když jí necháte dojít úplně, snadno jí uživatel vymění. Napište nám Vaše požadavky a my vybereme vhodný zámek nebo několik variant.

Co bude zámek umět Programové vybavení
Jaké klávesnice jsou v nabídce - design klávesnic
Obchod s elektronickými zámky

Svůj tajný kód můžete vybírat asi z jednoho miliónu různých kombinací. Veškeré programování se provádí pomocí klávesnice, žádné další speciální programovací zařízení nejsou potřebné. V případě několika nesprávných zadání se zámek na chvilku zablokuje. U většiny lze nastavit časové zpoždění. Klávesnice s baterií uvnitř je pohodlná. Když ale bojujete s prostorem je výhodnější nízký profil. Většina elektronik respektuje standardní montážní otvory a tím odpovídá většině mechanických a elektronických zámků. Elektronický zámek lze snadno namontovat místo zámku na klíč nebo kombinačního číselníku.

Trezor s elektronickým zámkem

elektronický zámek trezoru

Když si objednáte trezor s elektronickým zámkem, o nic víc se starat nemusíte. Ve výrobě se vybere ten správný trezorový zámek a namontuje se společně s klávesnicí, která se na daný trezor klasicky montuje. Když se klientovi líbí jiný design klávesnice je možné jí namontovat. Když to konstrukce trezoru dovolí. Pouze pokud má zákazník svojí představu, je vyzván pojišťovnou nebo musí splnit nějaké interní předpisy, můžeme namontovat jakýkoli vybraný elektronický zámek. Zámky nevyrábíme, ani v ČR se nevyrábí. Můžeme Vám ale za příjemné ceny sehnat zámek od libovolného z výrobců trezorových zámků.Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020